Відповідно до плану роботи школи з 20 по 23 березня в Малоцвілянській школі вчителем Кузьменко Н.О. було проведено тиждень фізики, з метою розширення знань учнів з предмету, активізації позакласної роботи.
Конкурс "Знавці фізики" сприяв розширенню і поглибленню знань, одержаних учнями на уроках, показував їх застосування в житті, пробуджував в учнів прагнення до творчості, виробляв в них уміння логічно мислити.
![](/_nw/0/s54835566.jpg)
Конкурс "Знавці фізики"
![](/_nw/0/s98209392.jpg)
![](/_nw/0/s78104239.jpg)
Конкурс "Розв'язування фізичних кросвордів" дав можливість закріпити знання фізичних явищ, термінів, фізичних величин.
![](/_nw/0/s10921213.jpg)
Конкурс "Фізичне лото"
По закінченню тижня було підведено підсумки та оголошено найактивніших учнів серед 7 - 9 класів, а саме Давидюк Олена (8 клас), Гриценко Іван (9 клас), Павлюк Наталія (9 клас), Павлюк Дмитро (7 клас) Сиротюк Михайло (8 клас), Зозуля Богдан (7 клас), Мамчуровська Наталія (7клас).
|